Current status:

Application sent

First job interview

Selection & Assessment

Second job interview

Hired

You’re applying for: Customer Services Coordinator

Your application has succesfully been sent. We will contact you as soon as possible.

    First name*

    * Required

    Last name*

    Address*

    City*

    Country*

    Phone*

    Upload resume*

    Submit
    Customer Services Coordinator

    Gdańsk

    Full-time

    Customer Services

    Twoj zakres obowiązków:
    • Zapewnienie wsparcia klientom poprzez aktywny kontakt i rozwiązywanie ich zapytań oraz problemów związanych z usługami logistycznymi,
    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami poprzez regularny kontakt telefoniczny, mailowy oraz osobisty,
    • Monitorowanie procesu obsługi klienta i identyfikacja obszarów wymagających ulepszeń,
    • Pomoc klientom we wdrażaniu w portal klienta,
    • Proaktywna współpraca z innymi działami firmy,
    • Zapewnienie, że doświadczenie klienta z naszą firmą jest zawsze pozytywne i zgodne z naszymi standardami jakościowymi.
    Poszukiwane umiejętności:
    • Bardzo dobra znajomość angielskiego (w mowie i piśmie),
    • Umiejętność organizacji własnej pracy,
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • Znajomość branży transportowej lub obsługi klienta mile widziana,
    • Zorientowanie na klienta i zdolność do budowania trwałych relacji biznesowych,
    • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego będzie dodatkowym atutem.
    To oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
    • Pozytywną atmorsferę i pracę z ciekawymi ludźmi,
    • Szkolenia w ramach Akademii Samskip,
    • Dofinasowanie do karty MultiSport i prywatnej opieki medycznej Medicover,
    • Lekcje języka angielskiego opłacane przez pracodawce,
    • Płynny proces wdrożenia w obowiązki na bazie programu adaptacyjnego.

    W Samskip dbamy o naszych pracowników we wszystkich aspektach rozwoju osobistego i zawodowego. Stwarzamy przestrzeń do zaciśniania więzi pomiędzy zespołami, dzięki regularnym wydarzeniom integracyjnym. Dbamy o naszą kulturę organizacyjną i wspieranie członków zespołów w różnych inicjatywach. Nie bez powodu naszym motto jest - Together we make things happen. To jak, aplikujesz?

    Questions about this vacancy? Ask Us.

    Sign up for a job alert.