Current status:

Application sent

First job interview

Selection & Assessment

Second job interview

Hired

You’re applying for: Network Operation Specialist (Transport Control)

Your application has succesfully been sent. We will contact you as soon as possible.

    First name*

    * Required

    Last name*

    Address*

    City*

    Country*

    Phone*

    Upload resume*

    Submit
    Network Operation Specialist (Transport Control)

    Bydgoszcz

    Full-time

    Inland Transportation

    Samskip jest wiodącą firmą dostarczającą najnowsze i najbardziej zrównoważone rozwiązania logistyczne w całej Europie. Firma działa w Polsce od 7 lat i realizuje przewozy ładunków, wykorzystując do tego transport morski, kolejowy i lądowy.

    Obecnie rozwijamy się w dwóch lokalizacjach, w Gdańsku i Bydgoszczy. Naszym wspołnym celem jest zapewnienie świadczenia najwyższej jakości usług oferowanym naszym klientom. Staramy się także stale usprawniać istniejące już procesy poprzez podejmowanie innowacyjnych działań i ciągłe doskonalenie naszych usług. W ramach tego stanowiska będziesz odpowiedzialny za łączenie informacji pomiędzy naszymi zespołami, aby mieć pewność, że każde zamówienie naszego klienta jest transportowane wedle ustalonych wytycznych.

    Twoj zakres obowiązków:
    • Wykrywanie nieplanowanych zamówień i eskalowanie ich do odpowiednich członków zespołu w celu zapewnienia ich realizacji
    • Identyfikowanie wad procesów i systemów
    • Wprowadzanie ulepszeń
    • Ścisła komunikacja z naszymi zewnętrznymi operatorami
    • Kontrolowanie zapasów
    • Pomoc członkom zespołu we wstępnym planowaniu złożonych zamówień
    Nasze wymagania:
    • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność
    • Otwartość
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - zarówno w mowie i piśmie
    • Mile widziana znajomość topografii Europy (głównie Benelux, Niemcy)
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z produktami Miscrosoft
    To oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • Pozytywną atmorsferę i pracę z ciekawymi ludźmi
    • Szkolenia w ramach Akademii Samskip
    • Możliwe wyjazdy służbowe do krajów UE
    • Kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną Medicover

    W  Samskip dbamy o naszych pracowników we wszystkich aspektach rozwoju osobistego i zawodowego. Stwarzamy przestrzeń do zaciśniania więzi pomiędzy zespołami, dzięki regularnym wydarzeniom integracyjnym. Dbamy o naszą kulturę organizacyjną i wspieranie członków zespołów w różnych inicjatywach. Nie bez powodu naszym motto jest - Together we make things happen.

    Z Tobą w zespole możemy zrobić jeszcze więcej. To jak, aplikujesz?

    Questions about this vacancy? Ask Us.

    Sign up for a job alert.