Current status:

Application sent

First job interview

Selection & Assessment

Second job interview

Hired

You’re applying for: Network Operation Specialist

Your application has succesfully been sent. We will contact you as soon as possible.

    First name*

    * Required

    Last name*

    Address*

    City*

    Country*

    Phone*

    Upload resume*

    Submit
    Network Operation Specialist

    Bydgoszcz

    Full-time

    Inland Transportation

    Samskip jest wiodącą firmą dostarczającą najnowsze i najbardziej zrównoważone rozwiązania logistyczne w całej Europie. Firma działa w Polsce od 7 lat i realizuje przewozy ładunków, wykorzystując do tego transport morski, kolejowy i lądowy. Obecnie rozwijamy się w dwóch lokalizacjach, w Gdańsku i Bydgoszczy. Nasze biuro w Bydgoszczy jest w stałej komunikacji z szerokim gronem klientów, jak również z naszą centralą w Rotterldamie i innymi siedzibami Samskip, od Wielkiej Brytanii, aż po Norwegię. Twoja praca będzie ciekawa, a każdy dzień jest tutaj inny. W ramach tego stanowiska będziesz odpowiedzialny za łączenie inforacji pomiędzy naszymi zespołami, aby mieć pewność, że każde zamówienie naszego klienta jest transportowane wedle ustalonych wytycznych.

    Twoj zakres obowiązków:
    • Wykrywanie nieplanowanych zamówień i eskalowanie ich do odpowiednich członków zespołu w celu zapewnienia ich realizacji
    • Identyfikowanie wad procesów i systemów
    • Wprowadzanie ulepszeń
    • Ścisła komunikacja z naszymi zewnętrznymi operatorami
    • Kontrolowanie zapasów
    • Pomoc członkom zespołu we wstępnym planowaniu złożonych zamówień
    Nasze wymagania:
    • Umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach
    • Umiejętność rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność
    • Otwartość
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - zarówno w mowie i piśmie
    • Mile widziana znajomość topografii Europy (głównie Benelux, Niemcy)
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z produktami Miscrosoft
    To oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki płacowe
    • Pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • Pozytywną atmorsferę i pracę z ciekawymi ludźmi
    • Szkolenia w ramach Akademii Samskip
    • Wyjazdy służbowe do krajów UE
    • Kartę MultiSport i prywatną opiekę medyczną Medicover

    W Samskip dbamy o naszych pracowników. Wspieramy ich rozwój i cieszymy się z każdych ich sukcesów. Nie bez powodu naszym motto jest - Together we make things happen. Z Tobą w zespole możemy zrobić jeszcze więcej. To jak?

    Questions about this vacancy? Ask Us.

    View vacancies or read a story about Inland Transportation

    0 vacancies available

    Job alert

    Currently we have no Network Operation Specialist vacancies open. Sign up now for our job alert and be instantly informed of new Network Operation Specialist vacancies.

    ES1_8019-ElisaSmookPhoto

    Job alert

    Sign up for a job alert.